Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Doporučení pro užívání Ashwagandhy

    Dotaz z 1. 8. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, četla jsem, že by se při užívání Ashwagandhy měly dělat pauzy. Je nutná klasická = 3 měsíce užívání, 1 měsíc pauza nebo je možné ji užívat 5 dní v týdnu a 2 dny pauza a takhle pořád dokola? Tedy bez té měsíční pauzy? Děkuji za informaci.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, 

    obecné doporučení je užívat Ashwagandhu maximálně tři měsíce, poté je třeba vysadit z důvodu nedostatečného prozkoumání a podpoření studiemi a vědeckým pozorováním. Volte měsíční schéma, ne denní. 

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně