Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dotaz na antibiotika

    Dotaz z 9. 12. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,beru Biseptol a omylem jsem se napila sladkokyseleho nalevu.Nemůze mi to ublížit? Děkuji za odpověď
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    záleží na množství vypité tekutiny. Jednalo-li se o pár doušků, nepředpokládám poškození zdravotního stavu. Preventivně navyšte pitný režim, abyste předešla tvorbě krystalů v močových cestách.

    Přeji hezké svátky.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně