Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • dotaz na Indol-In

    Dotaz z 4. 12. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, užívám Indol-In, protože mám myom v děloze a chtěla bych se zeptat, jestli je možné doplněk brát delší dobu nebo je nutné udělat po cca 2 měsících přestávku, případně jak dlouhou? Děkuji moc za odpověď,
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    doporučuji dodržet dávkování, které uvádí výrobce, tedy 2 měsíce.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně