Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dotaz na vytamíny pro kojící

    Dotaz z 9. 9. 2018 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, u produktu Elasti-Q ProMimi je uvedeno, že přispívá k vývoji do 1 roku dítěte. Je to myšleno tak, že pro starší dítě již nejsou tyto vytamíny potřeba, nebo nebo se již nepředpokládá, že by se dítě po 1 roce kojilo? Děkuji. Ps: hledám vhodné vytamíny pro tzv,,dlouhodobě" kojící matku.
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Dobrý den, vitamíny můžete užívat i delší dobu, jen je to spíš myšleno tak, že do 1 roku je důležitý zdravý vývoj mozku a zraku, proto je dobré minimálně do 12. měsíce tyto látky doplňovat...Loučí se Daniela

    Nejnovější otázky v poradně