Doxyciklin a chirurgická extrakce zubů.
Dobrý deň,
antibiotikum, ak je potrebné a prebieha infekcia, môžete začať užívať aj po extrakcii zubu.
S pozdravom S. Lazorová
Podobné dotazy
Alkohol a káva po chirurgické extrakci zubu
Ráda bych se zeptala, kdy mohu pít alkohol a kávu po chirurgické extrakci osmičky. Na extrakci jsem byla před pěti dny. Děkuji
Bolest po chirurgické extrakci zubu
Dobrý den, před dvěma týdny jsem byla na chirurgické extrakcí dvou osmiček, ale stále mě zuby bolí směrem do nosní dutiny. Není to nic hrozného, stačí 1-2 ibalginy za den, ale nevím, zda je to ještě...
Bolest po chirurgické extrakci zubu
Dobrý den, jsem druhý den po chirurgické extrakci retinované osmičky, mám rozsáhlé šití a značné bolesti. Od lékaře užívám antibiotika Rovamycin a Nimesil. Ale ten mi nestačí 2x denně. Existuje něco, co...
extrakce zubu
Dobrý chtěl bych se zeptat můžu brát léky na cholesterol a sníženou funkci štítné žlázy když se.na to léčím? A měl jsem teďka chirurgickou extrakci zubů máto nějakývliv? Beru euthyrox a...
Doba přerušení Trexanu před extrakcí 10 zubů pro revmatické pacienty
Dobrý den,prosím jak dlouho před extrakci 10 zubů vynechat užívání Trexanu na revma.Nikdo neví.Dekuj
Stehy po extrakci zubu
Dobrý den. Mám dva týdny a něco po extrakci dvou zubu hned vedle sebe 6 a 7 . Měla jsem dva stehy. Vše proběhlo bez problémů až teď mě začaly bolet stehy když si tam sáhnu jazykem bolí stehy nebo dásně...
Doporučení přerušení Clopidogrelu před extrakcí zubu
6 mesicu mam 2 steny a pouzivam Clopidogrel 75, musim si nechat vytrhnout nakazeny zub a kardiolog tvrdi ze pred extrakci zubu muzu prerusit provizoarne lécbu 4-5 dni pred intervenci, (zamezit krvaceni)...
Uvolnění samovstřebatelných stehů po extrakci zubů: Normální průběh, pokud nejsou silné bolesti, otoky nebo infekce.
Dobrý den jsem 7 den po chirurgické extrakce zubů stehy mám samovstřebatelné ale nyní se mi začaly uvolňovat ne vyloženě padat ale jsou volnější žádné silné bolesti nemám ( jsou mírné ale to si myslím k...
Použití Larymed spreje po extrakci osmičky
Dobrý den, čeká mě brzy zákrok řezání osmičky z dásní. Mohu používat Larymed ve spreji na rychlejší uzdravení dutiny ústní? Nebo poprosím o jiný léčivý sprej. Děkuji
Neocid gel
Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat zda se může Neocid gel uživat po chirurgické extrakci dolní osmičky? Zdá by to pomohlo léčbě? Jsem dvě dny po extrakci, věk 33. Předem děkuji. Monika
Nejnovější otázky v poradně
Správné skladování kapek na šedý zákal během letních měsíců.
mám kapky na operaci šedého zákalu,jak je uchovat přes léto
Kalibrace tlakoměru Omron
Dobrý den, prosím můžete mi poradit, kde si mohu nechat provést kalibraci tlakoměru krve zn. Omron. Děkuji za informaci
Současné užívání Cipralexu a Biseptolu při léčbě zánětu močových cest.
Dobrý den užívám cipralex a dostala jsem biseptol na nazanet močových cest.Jestli to nevadí děkuji
Rozdíly mezi Atorisem a Atorvastatinem: Je možné, že vedlejší účinky se liší?
Dobrý den, po Atorisu 10 mám křeče dolních končetin až dolů do prstů. Zároveň beru i magnosolv. Jednou jsem lékárně dostala místo Atorisu Atorvastatin je možné, že bych po něm křeče neměla? Není v tomto...
Podávání večerní tablety Vetmedinu 1,5 hodiny po jídle
Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné večerní tabletu Vetmedinu dát třeba 1a pul hodiny po jídle
Vliv antibiotik V-Penicilin BBP na účinnost nitroděložního tělíska
antibiotika a antikoncepce Dobrý den, začala jsem brát V- Penicilin BBP 1,2 Miu tablety po 8 hodinách a mam nitroděložní tělísko. Ovlivňují tyhle antibiotika funkci tělíska?
Současné užívání Anopyrinu 100 a aplikace Clexane 400 IU - možná rizika a doporučení.
Dobrý den,mohu současně užívat Anopyrin 100 a píchat si Clexane 400 IU? Děkuji za odpověď
- Děti Magnesium
Doporučení vhodného magnesium glycinátu pro desetileté dítě.
Dobrý den, prosím o doporučení, které magnesium pořídit pro desetiletou dceru, aby bylo ve formě glycinátu? Děkuji a přeji hezký den
