Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • doxyhexal Bolerie

    Dotaz z 15. 5. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Ten mě po telefonu řekl že se stím nesetkal a že mám asi chřipku a mám si dojít za obvodákem , horčka už tedy pominula ale únava je dost velká , za obvodním si zamozřejmě dojdu ale myslíte že ta únava přejde ?? že je to běžné ?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    únavu bych přisuzovala samotné borelióze. Americká studie prokázala, že řada pacientů, u nichž se nemoc přeléčí antibiotiky, se vrací k lékaři kvůli únavě, bolestem svalů a kloubů či problémům s pamětí.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • doxyhexal Bolerie

      dobrý den dostal jsem doxyhexal 200mg na bolerie v krvy , problem je vsak ze prisla po 24h vysoka horecka , zadna bolest v krku nebo kasel ,velká unava ze by clovek jenom lezel , bolest svalu , zimnice,...

    Nejnovější otázky v poradně