Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dračí sirup - po otevření nebyl v lednici

    Dotaz z 30. 11. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, po otevření Dračího sirupu jsem zjistila až po 3 dnech, že musí být v lednici. Je to problém? Může ho dcera dále užívat? Děkuji, hezký den,
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    dle vyjádření výrobce lze přípravek bezpečně nadále užívat.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Dračí sirup MycoBaby

      Dobrý den, co se stane kdyz dračí sirup od MycoBaby nebyl po otevreni v lednici? Zjistila jsem to az to 3tydnech uzivani ze ma byt v lednici. Ma jine ucinky? Dekuji

    • Skladování sirupu

      Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda otevřené dětské sirupy,jako je např Nasal Bambi,Sambucus immuno,Draci sirup se musí po otevření skladovat v lednici, není na nich psané. Dekuji

    • Draci sirup

      Dobrý den.Otevrela jsem dračí sirup cca dva dny a nebyl v lednici.Muze se dal užívat. Moc děkuji za odpověď.

    • uchovávání sirupu Stopkašel

      Dobrý den, jaké je správné uchovávání sirupu Dr. Weiss STOPKAŠEL Medical sirup po otevření? Na krabičce je uvedeno v chladu a temnu - je tím myšleno v lednici? Neotevřený se má ale uchovávat při teplotě...

    • Je bezpečné používat imunitní sirup mimo ledničku

      Dobry den, je možné využít sirup na imunitu,který je uchování při pokojové teplotě a nebyl daň po otevření do lednice? Používá ho 4 létě dítě.

    Nejnovější otázky v poradně