Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Duodenogastrický reflux

    Dotaz z 2. 2. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, byl mi diagnostikován Duodenogastrický reflux a doktor mi předepsal lék Kinito 3x denně + Omeprazol. Co jsem četl tak stejné dávkování mají i lidé se silnějšími potížemi (zvracení, já mám zatím jen pocit na zvracení) Nestačila by jen půlka nebo je nutné brát celý? A má vedlejší účinky?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    bohužel neznám Váš zdravotní stav, proto se k dávkování nemohu vyjadřovat, musíte to zkonzultovat s ošetřujícím lékařem. Léky bývají dobře snášeny, ale může se obejvit například průjem, bolesti břicha, zvýšená tvorba slin, bolest hlavy, závrať, podrážděnost.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně