Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Enstilar

    Dotaz z 19. 5. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, měsíc po ukončení léčby enstilarem mám hraniční hladinu vápníku a dále vyšší glukózu v krvi. Je možné, že i měsíc po ukončení léčby by byly tyto hodnoty z užívání enstilaru? Jen podotknu, že byl enstilar aplikován dle pokynů lékaře do záhybů, byť se to nedoporučuje.
    Markéta Kejdušová, Dis.
    Na dotaz odpovídá
    Markéta Kejdušová, Dis.

    Dobrý den,
    aplikace do záhybů se doporučuje pro zvýšení absorbce Enstilaru. V případě Vašich krevních výsledků je nejvhodnější konzultace s lékařem, který zná Vás celkový zdravotní stav včetně výchozích hodnot a tedy Vám dokáže konkrétně odpovědět a případně doporučit další postup léčby.

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně