Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Escitalopram a omega 3,pre Mgr Stupakovu

    Dotaz z 26. 8. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý deň escitalopram beriem zo 10r, predtým som brala10 mg a teraz 15mg,v minulosti ešte rivotril,neurol,tritico ale to mi vysadili v nemocnici pred rokmi snažím sa brať len escitalopram a teraz omega 3 horšie sa mi spí ako užívam omega 3
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deń,

    pýtala som sa preto, lebo ak by ste užívali escitalopram krátko, tak je tam nežiadúci účinok problém so spánkom, no čo sa týka omegy, tak u nej je to naopak a doporučuje sa užívať pri spánkových problémoch, takže je to nepravdepodobné.

    S pozdravom Štupáková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně