Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Escitil 20 mg

    Dotaz z 23. 1. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý deň,po vypití acidofilneho mlieka s príchuťou,ma vždy bolí brucho,na mlieko nemám alergiu beriem escitil 20mg
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň,

    môže ísť o ťažšie trávenie laktózy, mliečneho cukru (nesúvisí s alergiou na bielkovinu kravského mlieka), či zvýšenie nadýmavého účinku po vypití acidofilného mlieka. Pomôcť môžu tablety s obsahom enzýmu laktáza, ktorá štiepi laktózu- napr. Laktazym, užíva sa pred jedlom s obsahom laktózy. Escitil spôsobuje nasjčastejšie nevoľnosti, boli hlásené aj hnačky (vplyvom zvyšujúcej sa hladiny serotoninu). 

    S pozdravom S. Lazorová

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Nejnovější otázky v poradně