Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Femibion 1 jestli můžu brát k tomu magnesium s B6 ?

    Dotaz z 2. 2. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Femibion 1 jestli k tomu můžu si dat magnesium b6 ikdyz to v balíčku Femibion b6 je. Nebo si koupit čistý magnesium v tabletkach
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    doporučuji užívání hořčíku bez vitamínu B6.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    • dávkování hořčíku a vitamínu B6 během těhotenství

      Beru Femibion 1 a Dr.Max Magnesium B6 Gold. Jsem v 5.týdnu těhotenství. Mívám teď po těle lehké sval.křeče a tak nevím,jestli si hořčíku nevzít 2 tbl.U hořčíku by měly být 2 tbl.+1 tbl.Femibionu v...

    • Mohu Kombinovat Sarapis 40+ s Magne B6

      Dobrý den beru sarapis 40+ 3x denně. Můžu k tomu brát ještě magne B6 .Pokud ano píše se až 6 tablet na den nebo bych měla snížit dávku .Děkuji

    • Hořčík

      Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. kolik krát za ten mužu brát stopový prvekHORČÍK 300 MG od Vita Harmony. Mám velké problémy ze zády. Jestli si ho mužu dát třeba 3x za den. Děkuji

    • Kombinace léků

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat, které léky a doplňky z následujících můžu vzít najednou a mezi kterými je lepší vytvořit odstupy: Pantoprazole 20 mg (půl hodiny ráno před jídlem), Detralex (1 x ráno a...

    Nejnovější otázky v poradně