Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Ferrocento Dr. Müller

    Dotaz z 13. 9. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat na sirup Ferrocento (železo). Píší, že po otevření skladovat v chladu a temnu, zároveň se ale může skladovat od +5 do +25ti stupňů. Takže ho mám mít v lednici i když tam bude asi chladněji jak těch + 5 stupňů, nebo nevadí když ho mám v šuplíku v pokoji, v původní krabičce? Děkuji moc.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

     

    Pěkný den,

    při těchto doporučených podmínkách skladování je nejlépe, když přípravek uchováváte při pokojové teplotě v lékárničce či tomu účelu určené skříňce a v původní papírové krabičce. Pro úplnost přikládám článek pojednávající o správném skladování léků  https://www.lekarnickekapky.cz/leky/spravne-po-uzivani-leku/spravne-skladovani-leku.html

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně