Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Flixonase + inhalátor Ventolin & Clobex šampon

    Dotaz z 1. 4. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, v příbalovém letáku nosní suspenze Flixonase se píše, že bych se měl poradit při současném užívání suspenze a kortikosteroidů. Používám šampon Clobex na folikulitidu a občasně používám Ventolin na zátěžové astma. Mohu tyto přípravky/léky kombinovat? Suspenzi bych používal jen občasně, alergii nemám moc silnou. S pozdravem Vojtěch Košan
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková
    Dobrý den, s ohledem na předpokládané krátkodobé užívání Flixonase (k dosažení optimálního účinku vyžaduje 3-4denní aplikaci), převážně lokálnímu nosnímu efektu a jeho celkové naprosto zanedbatelné systémové absorpci se nemusíte kombinace obávat. S přáním hezkého dne Kvapilová Radka

    Nejnovější otázky v poradně