Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Floradix a stolice

    Dotaz z 27. 1. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Zhruba 4 dny užívám Floradix tablety, ale spozorovala jsem hrozně tmavě hnědou až stolici do černa. Je to normální? I přesto, že je to přírodní přípravek, a že je v denním množství jen 14 mg? Děkuju.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý deň, tmavohnedá až čierna stolica počas užívania prípravkov obsahujúcich železo je normálna. Ak by sa objavili aj iné problémy ako bolesti brucha, zápcha, malátnosť a podobne, navštívte lekára. S pozdravom Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně