Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Fraxiparin - Nevolnost

    Dotaz z 26. 11. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, Zlomila jsem si kotník a dostala jsem fraxiparine 0,6. Od té doby co si ho pichám cítím nevolnost, bolest hlavy, zalehlé uši, motání hlavy. Může to být spojený s tím fraxiparinem? Moc Vám děkuji.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    bolesti hlavy (se kterými může být spojena i nevolnost a motání hlavy) jsou uvedeny mezi nežádoucími účinky léku Fraxiparine. Zalehlé uši popisovány nejsou. Bohužel neznám Váš celkový zdravotní stav (věk, dlouhodobou medikaci, životní styl…) a nejsem schopná určit příčinu potíží. Diskutujte proto tyto potíže s ošetřujícím lékařem. Pokud se Vám nepodaří najít viníka, nahlaste (spolu s lékařem či lékárníkem) zalehlé uši na Státní ústav pro kontrolu léčiv jako možný nežádoucí účinek medikace Fraxiparinem.

    Přeji brzké uzdravení.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Vessel due F nebo Anopyrin

      Po zánětu žil a injekcích Fraxiparinu do břicha mi bude naordinován jeden z výše uvedených léků na ředění krve. Mohu poprosit o srovnání, co se účinku týče a vedlejších účinků? Asi bude rozhodující i...

    Nejnovější otázky v poradně