Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Furolin a léky na vysoký tlak

    Dotaz z 17. 1. 2018 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, Maminka užívá na vysoký tlak 2x denně Lozap a 1x denně Betamed.Nyní má předepsaný 2x denně Furolin. Nemohou se vyskytnout nějaké komplikace? Děkuji
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Hezký den, interakce mezi uvedenými léčivy není ve zdravotnické literatuře oficiálně zmiňována. Předpokládám, že maminka má v pořádku ledviny. Nepříjemnosti běžně vznikají při samotném užívání Furolinu, které má často za následek zažívací potíže, nauzeu, změny chuti k jídlu, průjmy až zvracení i dušnost. Navíc zbarvuje moč žlutě až tmavě hnědě. Trávicí obtíže mohou být sníženy při podání léčiva s jídlem nebo mlékem i nasazením probiotik (Lacidofil, Hylak Forte, Enterol, Biopron, Swiss Laktobacily, Probio-Fix..). Loučí se Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    • Furolin a Moduretic, Loradur

      Dobry den, rada bych se zeptala, zda lek Furolin mohu kombinovat s leky na vysoky tlak-Modutetic a Loradur?Dekuji.

    • odstup mezi léky na tlak a furolinem

      beru na tlak nitrendipin betaloc a rilmenidin a na štítnou žlázu althyxin k tomu betahistin a zulbex a eliguis ted mám brát furolin jaký má být odstup mezi ostatními lééky a furolinem a co dříve léky na...

    • Potenciální interakce léků

      Mám předepsaný lék Furolin 100mg. Zároveň beru léky na vysoký tlak Lussopres, Egilok 25 mg a Tezeo 80. Dále beru na paničkou poruchu venlafaxin 150mg,na noc Trittico 100mg a ráno a odpoledne neurol...

    • Je bezpečné kombinovat Furolin a Bisoprolol při ranní medikaci?

      Dobrý den, momentálně beru třetí den Furolin 3x po 8h Mezi tím mi byl předepsán lék Bisoprolol 2.5g který mám brát ráno (poprvé) Mohu tyto dva léky normálně užít ráno?

    • Kombinace léků

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mohu kombinovat léky na vysoký tlak TEZEO 40mg a antibiotikum Furolin 100mg... Předem děkuji za odpověď

    • Furolin x Sumatriptan Actavis

      Dobrý den, beru na zánět močových cest a ledvin Furolin 100mg 2x denně. Po požití léku se mi začal měnit nitrolebeční tlak, který vyústil v migrénu, mohu si na ni vzít Sumatriptan Actavis 50mg? Děkuji.

    • Betaserc a vysoký krevní tlak

      Užívám betaserc 24mg 3x denně. Může tento lék způsobit vysoký krevní tlak?

    • Furolin a návaly horka

      Dobrý den. Lékař mipředepsal antibiotika furolin. Mám u toho návaly horka apocení .Může to být jedním příznakem těch prášku?Nebo v letáčku o tom nepíšou. Taky mi je z tlaku nevolno. Spíš vysoký děkuji

    • vysoký tlak a problém ohledně milování

      Dobrý den chci se prosím zeptat na kombinaci léků na vysoký tlak a erekci je to možné Jan 50 let.Lék na tlak Tezeo HCT 80 mg děkuji.

    • vysoký krevní tlak a cinarizin

      Dobrý den beru lék cinarizin mohou se kombinovat s léky na vysoký tlak děkuji za odpověď

    Nejnovější otázky v poradně