Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Hnis /hlen v očích

    Dotaz z 30. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dcera (10 měsíců) má od neděle silnou rýmu a v úterý se jí začal tvořit hlen v očích. Kapali jsme kapky Omissan Baby. Druhý den hnis téměř zmizel, oči zůstaly zarudlé. Volala jsem pediatřičce a ta předepsala antibiotické kapky. Jsou antibiotika potřeba a nebo stačí, které máme? Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Dobrý den,
    pokud lékařka (která zná zdravotní stav dítěte) předepsala antibiotický oční přípravek, nezbývá než její rozhodnutí respektovat. Před aplikací antibiotik prokápněte oči pomocí Omnisanu (mezi přípravky dodržte 20 minutový rozestup).
    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Hlen z konecniku

      Zacala jsem uzivat biopron a z konecniku me vychazi zluty hlen. Muze to byt z biopronu?

    • Hlen ve stolici

      Dobrý den, již po druhé jsem si všiml průhledného hlenu ve stolici, mohlo by to být od užívání Biopronu nebo od lactobacily 10 Premiun či Enzycol dna ?Děkuji za odpověď.

    • laktobacily

      Dobrý den, začal jsem užívat Dr. Max Laktobacily „10“ Premium , je možné,že se díky nim objevil hlen ve stolici?

    • Hrudky v konečníku

      při mytí jsem narazil na pár malých milimetrových hrudek ihned na začátku (uvnitř) konečníku. nijak nebolí, nepálí, žádný hlen, hnis ani krev nevytéká. při vyprazdňování žádnou bolest necítím. jedná se o...

    Nejnovější otázky v poradně