Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Hořčík a antidepresiva

    Dotaz z 5. 6. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mohu užívat vitamínový doplněk -hořčík, při užívání Mirtazapin Sandoz a Abilify. Jsem navíc bez energie. Pokud ano, Jaký byste mi doporučili? Děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    ano, kombinace je možná. Vyšší biologickou dostupnost má laktát (Magnesium lactate, Medicamenta Magnesii lactici, Dr. Max Magnesium B6) a citrát horčíka (Dr. Max Magnesium B6 Premium, Magnesium 375 mg, Magnesium citrat complex). Nejvyšší biologickou dostupnost má chelátová forma, například Magnesium B6 Gold, MOVit Energy Hořčík B6 Chelát, Magnesium chelate + B6.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně