Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Hormonální léčba Paosonelle při menopauze

    Dotaz z 23. 10. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den byla mi nabídnuta hormonální léčba při menopauze a to paosonelle. Je mi 50 let. Ovšem nežádoucí účinky mě dost děsí. Tak nevím zda je užívat. Nemohu nikde ani najít recenze jak pomohly u jiných žen. Ráda bych znala více názoru. Děkuju moc za odpověď
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, 

    užívání každého léku s sebou může přinášet řadu nežádoucích účinků, které se však nemusí projevit. Pokud lékař usoudil vhodnost nasazení tohoto léku vzhledem k Vašemu zdravotnímu stavu, zbytečně se neobávejte.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně