Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Ibiš sudánsky a léky na hypertenzi

    Dotaz z 23. 9. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Mohu užívat čaj z ibišku sudánského a léky na hypertenzi…? Triplixan(nejslabší varianta)+Nebilet…
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    ibišek súdánský může napomáhat snížit krevní tlak, proto je užívání spolu s léky, které snižují krevní tlak vhodné konzultovat s lékařem, neboť může dojít k příliš velkému poklesu tlaku krve. Opatrnost je potřebná hlavně na začátku užívání, kdy je třeba pečlivě sledovat krevní tlak.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně