Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Infolic vs Ospen

    Dotaz z 21. 1. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mám pokračovat v užívání Infolicu když mi dnes byla nasazena antibiotika Ospen 1500 na 10 dní po 8h na anginu. Je mi 40 let a v září 2018 jsme prodělala samovolný potrat od té doby se snažíme znova. Předem děkuji, Lucie
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Dobrý den, omlouvám se, měli jsme technické problémy v poradně. Antibiotika jste již dobrala zřejmě, ale na Inofolic by neměli mít vliv..Hezký den, Daniela

    Nejnovější otázky v poradně