Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • jak brát goodbye stress

    Dotaz z 16. 9. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,chci se jen zeptat, jak brát goodbye stress,jestli 2 rano nebo 1ráno, a 1vecer,můžu k tomu brat ještě magnezko a vitamin B?mám vnitřní třes a nechci brát antidepresiva, děkuji
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    ani jedno užívanie nie je nesprávne, pokiaľ by však ashwagandha veľmi nabudila enrgiou, je vhodnejšie užívať kapsle ráno. Magnézium je v poriadku, B vitamíny B6 a B12 už Goodbye Stress obsahuje.

    S pozdravom S. Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně