Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Jak Správně Užívat Probiotika RebioMax

    Dotaz z 7. 5. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dcera bere antibiotika Fromilid, v lékárně mi doporučili probiotika, zakoupila jsem RebioMax, ale bohužel jsem se nikde nedočetla, zda se kapsle polykají celé, nebo se jejich obsah vysype na lžičku, do čaje, vody apod. Děkuji.
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den,

    kapsle se užívají v celku, v případě potřeby je však možné obsah kapsle rozmíchat ve studeném jídle či nápoji. Důležité je dodržovat odstup od antibiotik alespoň 3-4 hodiny.

    S přáním hezkého dne Tereza Juhász

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně