Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Jaká rouška je nejlepší pro dýchání?

    Dotaz z 2. 5. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám nízký krevní tlak, ve vedrech je mi běžně na omdlení po pár desítkách minut chůze. A teď ještě do toho ty roušky. Jakou roušku mám zvolit, aby se v ní relativně dobře dýchalo a nebylo mi na omdlení? Cestuji MHD a tam není možné si ani doplnit tekutiny kvůli omezením.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý deň, pri rúškach záleží na počte vrstiev, prípadne na priedušnosti materiálu. Ideálne je voliť certifikované rúška, jednorazové rúška z netkanej textílie, prípadne respirátory. S pozdravom Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    • Dýchání s rouškou

      Prosím o radu: 1) jak správně dýchat s rouškou, popř. šátkem pes ústa a nos. Nosím brýle. Po chvíli se zadýchám a zpotím, zapotí se mi brýle (nic nevidím) a nemohu se pořádně nadechnout. Za cca 10 minut...

    • Přípravek na hleny

      Dobrý den. Jaký přípravek by byl nejlepší na úlevu od občasného zahlenění a s ním spojené občasné horší dýchání ve smyslu pocitu dušnosti? Mockrát děkuji za odpověď. Hezký den.

    • Cviky na břicho v posilovně, které jsou nejlepší?

      Dobrý den, jaké cviky v posilovně nejlépe posílí břicho? Děkuji

    • nizka saturace – mam se bat?

      Dobrý den, oxymetr ukazuje nízkou saturaci. Od jaké hodnoty je to rizikové?

    Nejnovější otázky v poradně