Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Je bezpečné barvit vlasy při užívání prednisonu a dalších léků?

    Dotaz z 3. 2. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mohu barvit vlasy, když mám nasazený prednison (40mg), furon, Citalec, controlok a imunosupresiva. Kvůli vysokému CRP beru brufen 4x denně? Mám šediny a potřebovala bych je obarvit. Dekuji.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    vůči léčivům je barvení vlasů bezpečné, dosud nebyly popsány žádné kontraindikace. Avšak některá léčiva jako například Prednison mohou oslabit vlasová vlákna, změnit pigmentaci vlasů nebo může být pokožka hlavy citlivější. Je proto vhodné použít méně dráždivou barvu a upovědomit o možné zvýšené citlivosti i kadeřnici.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné