Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Je moje kombinace léků v pořádku?

    Dotaz z 30. 4. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, beru 3krát denně Buspiron 5mg 1 tabletu, Mirtazapin 15mg večer 1 tabletu a přibyl mi Atarax 25mg když bude potřeba. Je to v pořádku, mohu je kombinovat, popřípadě jaké léky na bolest mohu brát? Děkuji.
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, tieto lieky si navzájom môžu zvyšovať účinky na centrálnu nervovú sústavu, z toho dôvodu je Atarax napísaný iba pre prípad potreby. Zamedzí sa tak nadmernému útlmu. Z liekov na bolesť môžete užívať klasické voľnopredajné lieky- ibuprofen, paracetamol..Kombinácie na predpis kontroluje lekár. S pozdravom Sabina Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně