Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • ječné zrno a koupání

    Dotaz z 16. 7. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,moje dcera používá na ječné zrno mast tobrex a fromilid.Chci se zeptat jestli by už po 7 dnech mohla do bazénu? Děkuji za odpověď.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    odpovědět na otázku Vám může pouze ošetřující lékař, jelikož zná zdravotní stav dcery. Obecně se doporučuje návštěva bazénu až po ukončení medikace a úplném zahojení ječného zrna. Nechcete-li dceři koupání odepřít, vybavte ji aspoň plavacími brýlemi.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Ječné zrno

      Dobrý den. Dceři se u oka objevilo asi Ječné zrno (absces?). Jak ji toho zbavit? Kdy stím popřípadě jít k doktorovi.Děkuju za rady a tipy.

    • Ječné zrno u psa?

      Pes ma na oku bulky, muze to byt jecne zrno a jak se to leci? Dekuji.

    • Ječné zrno v oku

      Dobrý den,mám oční kapky tobradex 5ml,je možné je užít na zánět spojivek nebo ječného zrna?Děkuji

    • Ječné zrno u 17m dítěte

      Prosím i radu jakou mast použít na ječné zrno u 17.m dítěte. Mazali jsme ophthalmo-framykoinem a nepomohlo. Děkuji za informaci.

    • Ječné zrno

      Mám zarudlé oční víčko a pálí mě

    • ječné zrno a rozmazané vidění

      Dobrý den, měla jsem ječné zrno a používala jsem na doporučení a recept doktorky Maxitrol mast,už ji dva dny nepoužívám a na to oko teď vidím hodně rozmazaně.Za jak dlouho se mi zrak srovná zpátky?...

    • Tobrex a ječné zrno

      Dobrý den, mohu použít mast tobrex na ječné zrno? Děkuji za odpověď

    • Ječné zrno

      Dobrý den, na vnitřní straně spod.víčka mám žlutý pupínek, na dotyk citlivý, co mi prosím poradíte, děkuji

    • Potřebovala bych mast na ječné zrno, pokud nějaká existuje?

      Na levém očním víčku mám ječné zrno a nateklé oční víčko

    • ječné zrno

      Dobrý den,měla jsem zluty pupinek na vnitrni strane spodniho vicka (nebolestive) - muj ocni mi poslal erecpt na mast Maxitrol - udajne dle popisu po telefonu jecne zrno. Jiz mazu 14.den. Pupinek se...

    Nejnovější otázky v poradně

    • Psychické problémy při vysazování Medrolu

      Dobrý den,kdy vymizí psychické problémy způsobené postupným vysazováním Medrolu ,užívaném asi dva mesice

    • Výběr vhodných probiotik

      Dobrý den, po vaginální mykóze bych chtěla pomocí polykacích probiotik těmto potížím aspoň trochu pro příště předcházet. Je možné užívat např. jen Laktobacily 10 premium, či spíš něco konkrétnějšího?...

    • Biseptol a dieta

      Dobrý den, dostala jsem Biseptol na zánět močových cest. Domnívám se, že se při něm nesmí jíst kyselé a mléčné potraviny. Nepletu se? Děkuji

    • Dlouhodobé trávicí obtíže

      Dobrý den, už 3 měsíce mám takové střídání tlaku v podbřišku uprostřed, k tomu nadýmání, pocit plnosti, špatný odchod plynů a i stolice, neni to pořád 24/7, ale mám to takhle často, do toho mám stolici...