Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • jodisol v těhotenství

    Dotaz z 27. 11. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, z jakého důvodu je nutná porada s lékařem pro používání jodisolu v těhotenství?Jsem zvyklá používat jodisol pero a kapat ho přímo na drobné ranky či říznutí.Někdy i opakovaně tak aby ranka byla dost desinfikována.Je takovéto nárazové použití (např. jednou měsíčně) v těhotenství škodlivé?
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková

    Dobrý den, občasné použití nevadí, porada s lékařem je nutná z důvodu možné alergie na jod, nebo kontraindikace při poruchách činnosti štítné žlázy a podobně. Loučí se Daniela

    Podobné dotazy

    • jodová tinktura v těhotenství

      Dobrý den, jsem v 32. týdnu těhotenství, na vnitřní straně stehna se mi objevily 2 molusky. Lékař mi je chce odstranit chirurgickou lžičkou a poté aplikovat jodovou tinkturu. Někde jsem četla, že tato...

    Nejnovější otázky v poradně