Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Kašel po intubaci

    Dotaz z 29. 5. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Vážení, prosím o radu. Jsem pátý den po gynekologické operaci. Po intubaci jsem dva dny skoro nemohla mluvit, ale to už je téměř v pořádku, a škrábalo mě v krku. Od včerejška mám silný kašel a pocit oteklého krku, který mě bolí i na pohmat. Děkuji.
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    diagnóza přes počítač se určuje velmi špatně. Proto pokud máte opravdu krk nateklý, bolestivý, doporučuji návštěvu lékaře. Avšak pokud máte pouze kašel, ten se obvykle po intubaci objevuje. Teoreticky jste se mohla i v nemocnici nachladit, ovšem příčinu mohu takto přes počítač jen hádat.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně