Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Klacid a nepříjemné pocity

    Dotaz z 31. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý večer, dostala jsem antibiotika Klacid 500 po 24hod. na dutiny. Dnes odpoledne jsem náhle začala pociťovat zvláštní únavu, úzkost, slabo a bylo to nepříjemné. Po třetím prášku to samé... pořád cítím pocit uzkosti, chvílemi slabo. Trpím panickou atakou. Můžou mít na to antibiotika vliv?
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    úzkosť a nervozita boli hlásené ako menej časté nežiaduce ( <1/100 ale >1/z1000), ostatné symptomy neboli hlásené. Je potrebné lekárovi symptomy nahlásiť, môže pozmeniť liečbu, ak liek nevyhovuje. 

    S pozdravom S. Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně