Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Kojeni a postinor

    Dotaz z 6. 8. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, vzala jsem si postinor. Nedošlo mi to a normálně jsem svou 2 měsíční dceru kojila. Bude to na ni mít nějaký vliv?Muže ji to uškodit? Dekuji.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Hezký den,

    velmi malé množství léčivé látky tohoto přípravku se může dostat do mateřského mléka. To není považováno pro kojence za škodlivé, přesto se doporučuje minimálně po dobu 8 hodin po užití Postinoru nekojit. Pro následující krmení proto použijte (máte-li) z dřívějška uchované mateřské mléko nebo umělé mléko.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Postinor a kojení po 7 hodinách

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je v pořádku, když jsem užila postinor po nakojení, po 4 hodinách jsem mléko odsala a vyhodila a za další 3 hodiny (celkem 7) hodin už jsem nakojila 10titydenni...

    • Postinor

      Dobrý den, včera jsem měla nechráněný sex. Prodají mi pilulku když je mi 16 v každé lékárně? Budou se mě na něco ptát? Co mám říct u pokladny?

    • Prostinon 2

      Dobrý den prosím chci se zeptat použila jsem antikoncepci jednorázovou mám 2letou dcerku ale stále ji kojím mohu ji po 8hodinach normálně zas kojit nebo raději ne dekuji za

    • Riziko otěhotnění po porodu při plném kojení a nechráněném styku.

      Dobrý den, co mám dělat, když jsem druhý den po skončení šestinedělí po porodu dostala menzes, která trvala 7 dní, a 8. den jsem měla pohlavní styk, při kterém se roztrhl prezervativ a došlo k ejakulaci...

    Nejnovější otázky v poradně