Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Kolena

    Dotaz z 27. 12. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, můžete poradit něco dobrého na klouby ale bez přídavných látek E 171. Děkuji Je mě 58 let
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    na podobný dotaz odpovídal již kolega, proto na něj ráda odkážu: https://www.drmax.cz/zeptejte-se-lekarnika/klouby-artroza-chrupavky. Zda je titanová běloba (E 171) přítomna, se dočtete na obalu.

    S přáním hezkého dne.

    Kvapilová Radka

     

    Podobné dotazy

    • Kolena, záda osteartroza. ..

      Je možné současně užívat léky Condrosulf 800 a Piascledine?

    • Plastika vazů kolena

      Jsem pátý den po plastice vazů v koleni a beru Fraxiparine a chci se zeptat zda mužů užívat lék Diclofenac AL 50?

    • Kolena

      Dobrý den, mám problémy s koleny. Užívám cordusulf. Mám osteoporozu a užívám i Kalcium 1000 večer. Ráda bych se zeptala na Geladrink plus: Když Geladrink budu užívat ,tak mám vysadit Kalcium 1000 a co...

    • kolena

      je možno k Sioux msm ještě brát kloubin?

    • suchá kolena

      dobrý den,mám na kolena mast BELOSALIC,ale ted vidím,že je tuba žlutá a měla jsem hnědou tubu,je tam nějaký rozdíl?Děkuji

    • Kolena

      Dobrý den, je nějaký rozdíl mezi voltarenem forte a olfenem forte? Co je (lidově řečeno) lepší?

    • kolena

      Dobrý den, prosím Vás jakou protizánětlivou mast , by jste doporučil na opravdu velké bolesti kolen při artroze 3.stupně,nebo silný konopný krém nebo snad produkt, který se dostane do hloubky a je proti...

    • Bolí mě kolena a lýtka, pociťuji křeče hlavně v noci a po chození i v klidu

      Bolí mě kolena a chytají křeče do lýtek,hlavně v noci a po chození i v klidu

    • Operace kolena

      Operaci kolene se musí píchat injekce do břicha ale nevím jestli to dělám dobře. Se mi to povedlo píchnout ne kolmo ale šikmo můžete mi poradit jestli to vadí

    • Bolest kolena, artroza 2-3 stupeň

      Dobrý den, byly mi aplikovány injekce Chondrogrid, 2x, za jednu jsem platila 3000,- Kč. Bohužel mi vůbec nepomohly. Příští týden mám jít na 3. injekci, ale už jí chci odmítnout, protože bolesti kolena se...

    Nejnovější otázky v poradně