Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Kombinace Dolmina a aulinu

    Dotaz z 24. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den , dnes jsem dostala injekci Dolmina na uvolněnísvalů. Po necelých 4hodinách jsem si dala aulin. Je to problém? Ta doba mezi injekcí a aulinem byla 4 hodina bez 15 minut. díkyzaodpověď
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    časový odstup by měl být minimálně 8 hodin, ideálně dvanáct. Kdyby jste se necítila dobře, vyhledejte lékaře.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně