Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Komprese nártu po operaci

    Dotaz z 10. 1. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jsem 2x po operaci obou nártů a při delším stání či chůzi mě nárty otékají. Lékař mě doporučil kompresní podkolenky. Většina zboží je na křečové žíly.Ty nemám, ale mámžilní nedostatečnost. Našla jsem tyto Maxis relax premium? Jsou vhodné nebo mě doporučíte jiné? Děkuji za odpověď
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    kompresní punčochy je vhodné vybrat přímo ve zdravotnických potřebách, kde Vám nohu změří a vyberou i správnou kompresní třídu.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně