Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Konzumace Ginkgo biloby při užívání léků

    Dotaz z 12. 2. 2026 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Mám studené ruce, beru 3x denně hořčík, Omeprazol, Egiramlon, Zeliftan a Stacyl 100mg. Prosím Vás mohu si přikoupit Gingo a kdyžtak co mi doporučíte? Děkuji za odpověď.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    kombinace léku s obsahem kyseliny acetylsalicylové (Stacyl) a přípravku s obsahem extraktu z ginkgo biloba může zvyšovat krvácivost. Nejedná se však o vyslovenou kontraindikaci, současné užívání a dávkování musí zhodnotit ošetřující lékař, který zná Váš celkový zdravotní stav.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně