Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • „Škrábání v krku po porodu při kojení

    Dotaz z 11. 6. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jsem pár dní po porodu a mám rýmu a trochu mě škrábe v krku. Co si můžu vzít na ten krk? Plně kojim. Děkuji za odpovědi
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    během kojení můžete na bolest v krku kloktat solný roztok, aplikovat Priessnitzův zábal, cucat Vincentku pastilky či STOPKAŠEL Medical pastilky (po schválení lékařem lze sáhnout po přípravku Septofort), kloktat Vincentku roztok nebo užít homeopatický přípravek Homeogene. Terapii doplňte o cucání lišejníkových pastilek. Dbejte na dostatečný pitný režim (čaj oslaďte medem), kvalitní stravu a pravidelně větrejte vzduch v místnosti. Pokud by se Váš zdravotní stav horšil, nezbývá než jej konzultovat s lékařem.

    Přeji brzké uzdravení a hezké sžívání s miminkem.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • bolest v krku při kojení

      Dobrý den, jsem pár dní po porodu a mám rýmu a trochu mě škrábe v krku. Co si můžu vzít na ten krk? Plně kojim. Děkuji za odpovědi

    • Škrábání v krku a kašel

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli můžu užívat sirup Hedemax na začátku těhotenství? V případě jaký jiný koupit. Děkuji za odpověď Račanská

    • Zánět průdušek a kojení, co mohu za leky?

      Bolí mě záda, mám zvýšenou teplotu, škrábe mě v krku a při zakaslani mě Bolí na hrudi. Mám suchý kašel

    • Co můžu užívat na bolest v krku při kojení

      Dobrý den chtěla bych se zeptat co můžu užívat na bolest v krku při kojení začíná mě škrábat v krku pěkně děkuju moc

    • Při kojení Mullerovy pastilky

      Prosím vás koním a škrábe mě v krku mohu užívat Mullerovy pastilky na cucani?Nebo mi prosím něco doporučit?

    • zablokovaná krční páteř po porodu

      Dobrý den, jsem teď 5 den po sekci a mam nejspíš zablokovanou krční pater nemůžu se poradně hýbat, když ležím je to v pohodě to najednou hýbat krkem mohu. V nemocnici mi na bolest dali nějakou kapačku...

    • Mohu užívat stodal sirup při kojení?

      Dobrý den, mohu užívat stodal sirup při kojení? V letáku píšou že nesmí těhotné a kojící ale v těhotenství mi jej Dr napsala a teď jsem nachlazená začlo to volebním v krku to jsem použila septilem poté...

    • Vhodné léky na nachlazení v těhotenství

      Dobrý den, prosím o informaci jaké léky/dopňky/vitamíny mohu pro nachlazení v těhotenství ( jsem v 28 tt) ?? Bolí mě v krku, hlava a mám rýmu.. Začalo to dnes, tak bych to ráda zažehnala... Děkuji Tichá

    • Nachlazení v 7tt

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat jake jsou vhodné leky na nachlazení v prvním trimestru? Sprej do nosu - Olynth HA 0,1% nebo morska voda či Muconasal plus? Orální roztok Septabene, Stopangin? Bolest v...

    Nejnovější otázky v poradně