„Škrábání v krku po porodu při kojení
Pěkný den,
během kojení můžete na bolest v krku kloktat solný roztok, aplikovat Priessnitzův zábal, cucat Vincentku pastilky či STOPKAŠEL Medical pastilky (po schválení lékařem lze sáhnout po přípravku Septofort), kloktat Vincentku roztok nebo užít homeopatický přípravek Homeogene. Terapii doplňte o cucání lišejníkových pastilek. Dbejte na dostatečný pitný režim (čaj oslaďte medem), kvalitní stravu a pravidelně větrejte vzduch v místnosti. Pokud by se Váš zdravotní stav horšil, nezbývá než jej konzultovat s lékařem.
Přeji brzké uzdravení a hezké sžívání s miminkem.
S pozdravem
Silvie Doležalová
Podobné dotazy
bolest v krku při kojení
Dobrý den, jsem pár dní po porodu a mám rýmu a trochu mě škrábe v krku. Co si můžu vzít na ten krk? Plně kojim. Děkuji za odpovědi
Škrábání v krku a kašel
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli můžu užívat sirup Hedemax na začátku těhotenství? V případě jaký jiný koupit. Děkuji za odpověď Račanská
Zánět průdušek a kojení, co mohu za leky?
Bolí mě záda, mám zvýšenou teplotu, škrábe mě v krku a při zakaslani mě Bolí na hrudi. Mám suchý kašel
Co můžu užívat na bolest v krku při kojení
Dobrý den chtěla bych se zeptat co můžu užívat na bolest v krku při kojení začíná mě škrábat v krku pěkně děkuju moc
Při kojení Mullerovy pastilky
Prosím vás koním a škrábe mě v krku mohu užívat Mullerovy pastilky na cucani?Nebo mi prosím něco doporučit?
zablokovaná krční páteř po porodu
Dobrý den, jsem teď 5 den po sekci a mam nejspíš zablokovanou krční pater nemůžu se poradně hýbat, když ležím je to v pohodě to najednou hýbat krkem mohu. V nemocnici mi na bolest dali nějakou kapačku...
Mohu užívat stodal sirup při kojení?
Dobrý den, mohu užívat stodal sirup při kojení? V letáku píšou že nesmí těhotné a kojící ale v těhotenství mi jej Dr napsala a teď jsem nachlazená začlo to volebním v krku to jsem použila septilem poté...
Vhodné léky na nachlazení v těhotenství
Dobrý den, prosím o informaci jaké léky/dopňky/vitamíny mohu pro nachlazení v těhotenství ( jsem v 28 tt) ?? Bolí mě v krku, hlava a mám rýmu.. Začalo to dnes, tak bych to ráda zažehnala... Děkuji Tichá
Nachlazení v 7tt
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jake jsou vhodné leky na nachlazení v prvním trimestru? Sprej do nosu - Olynth HA 0,1% nebo morska voda či Muconasal plus? Orální roztok Septabene, Stopangin? Bolest v...
Nejnovější otázky v poradně
Obsah vitamínu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat ,kolik je obsahu vitaminu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's? Může brát 3 leté dítě obojí?Jde mi o to, že po nástupu do dětské skupiny, byla pořád nemocná. V...
Aulin: Možné ovlivnění spánku a nežádoucí účinky.
Ovlivňuje aulin (rozpustné sáčky) spánek? Děkuji.
Rady k ošetření bradavic, koupání v bazénu a rozpoznání zmizení bradavice
Dobrý den, dcera má na plosce nohy malou bradavicku. Včera ji to paní doktorka zmrazila dusíkem. Puchýř se neobjevil. Máme prý počkat dva dny a pak opět potírat Koloidem ráno večer. Kontrolu má až za...
Užívání Carlagirinu, Agapurinu, Priamla, Betalogu a Zolpidenu: Možné interakce a bezpečné dávkování
Kombinace léků ráno 1tableta carlagirin agapurin na lačno 1priamlo po snídani betalog večer půl až jeden zolpidenu
Krev v moči u 17letého
Je mi 17 let a dneska jsem vyčůral krev. Mamce to je jedno a nechce mě vzít k doktorovi. Co mám dělat?
Skladování léků Sertralin a Prothazin při vysokých teplotách: Je vhodná lednice?
Lze skladovat leky v lednici, kdyz je v byte 30 a vice stupnu? Konkretne jde o tablety Sertralin a Prothazin. Dekuji.
