Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • kýchnutí

    Dotaz z 30. 7. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,když si kýchnu tak mě zabolí v krku
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    bolest může být způsobena velkým tlakem, který při kýchání vzniká. Pokud je bolest silného charakteru a pravidelná, doporučuji pro klid duše návštěvu ORL specialisty.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Bolest pri Kychnutí

      Dobry deň,pri kychnuti ma seklo,nemôžem otočiť hlavou do ľavej strany ani sa otočiť,beriem escitalopram 15mg, libreto môžem si dať guracujan na uvoľnenie?

    • Tlak, bolest pri nadechu, skytnuti, zivnuti, kychnuti, predklonu

      Dobry den chtela bych se zeptat co muze znamenat tlak az bolest pri nadechu, skytnuti,zivnuti, kychnuti, predklonu - tlak, bolest se vyskytuje vzadu vlevo u patere jakoby u zeber a kolikrat to vyrazi az...

    • Bolest v rozkroku při kýchnutí

      Při kýchnutí mě silně píchne v pravé části rozkroku /zejména ráno/ , věk 76 let. Před 20 lety mi byla operována oboustranná kýla. O co se může jednat ? Děkuji za odpověď

    • Je nějaký lék na únik moči při kýchnutí nebo cvičení?

      Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli je nějaký lék na únik moči?Když kýchnu nebo cvičím tak mi trochu unikne moč.

    • Při kýchání mě svědí uši chvilku

      Dobrý den , když kýchnu tak mě svědí uši

    • Bolest pod lopatkou

      Asi 4 dny mne bolí pod pravou lopatkou. Nejvíce při rotaci hlavy a pohybu zad, také při kašli nebo kýchnutí, to přechází na pravou stranu hrudníku. Dekuji

    • Bolest levé strany břicha

      Dobrý den, trápí mě bolest v levém boku, bohužel přesně nevím z kama bolest jde. Většinou to je při nádechu, kýchnutí, zakašlání...Bolest je spíše bodavá, přijde mi, že se rozléhala od žebra a zadní...

    • Časté zarudnutí

      Dobrý den, často i 2x do měsíce mi zčervená celé bělimo oka. Jedno, nebo druhé. K tomu silná bolest oka při pohledu na blízko (když se zaměřím na něco). A doprovázející bolest hlavy v okolí oka....

    • Jak dlouho čekat po nakapání Pamyconu?

      Dobrý den, jaká doba je potřebná pro ideální vstřebání Pamyconu v nose? V příbalovém letáku se nic nepíše, ale pochybuji, že se látka ihned vstřebá a nevyjde zpátky po vysmrkání nebo kýchnutí.

    Nejnovější otázky v poradně