Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Lék není skladem.

    Dotaz z 19. 12. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Kdykoli si jdu vyzvednout léky tak nejsou na skladě,jedná se o zcela běžny lék na hypertenzi.Jako nemocny člověk z vesnice kdy musim do města autobusem to nesu velmi těžce.Tvrzení že lé právě došel se opakuje pravidelně co 3měsíce.Stěžujjí i jiní zakazníci.Myslím že je to zneuživani situace že jiná lekárna u nás není.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, již jste jistě postřehl, že spousta léků je momentálně ve výpadku. Bohužel neuvádíte, o jaký lék se ve Vašem případě jedná. Nedostatek léků je na českém trhu dlouhodobou záležitostí. Příčin je několik: k reexportům se nyní přidávají i potíže s dodávkami ze strany výrobců – mají problémy s výrobou účinných látek. Tato skutečnost je ještě zesílena nízkou cenou léků v České republice, výrobci tak upřednostňují země s vyšší cenovou hladinou, kde své léky prodají za výhodnější cenu. Pokud se u Vás ovšem o tento problém nejedná a zádrhel je na straně komunikace s lékárnou, obraťte se tedy s dotazem na ni. S přáním hezkého dne Kvapilová Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně