Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Lékař vyměnil lék na hypertenzi: Je kombinace Triplixam a Betamed efektivní?

    Dotaz z 25. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den Mám prosím dotaz. Lékař mi po dlouhé době změnil lék na hypertenzi. K tomu mám i panické úzkosti, dlouhodobý stres, syndrom bílého pláště, zablokovaná krční páteř. Bral jsem 5mg.Presid + Betamed 20mg. Mám teďka místo Presidu Triplixam 5mg. Chci se zeptat je to dobrá kombinace léku? Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Dobrý den,

    ano, pakliže užíváte kombinaci Triplixam a Betamed jedná se o vhodnou kombinaci léků.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • vyhodnocení kombinace léků

      Dobrý den, již 20 let beru prášky na tlak (59 let) Locren, Moduretic, cca 3 roky zpět místo Locrenu Betaxolol. Poslední 2 roky ještě přibyla kyselina močová - proto Purinol, vše 1/den. Od dubna mi...

    Nejnovější otázky v poradně