Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • lepší spánek po snížení dávky Triticco.

    Dotaz z 20. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Od oční lékařky mi doporučila ohledně Glaukomu produkt Prottectum Gingko extra. 3 roky užívám 75 mg triticco. Zjistila jsem,že se nemá užívat. Během měsíce jsem stáhla tritico na 25 mg s občasným použitím Neurolu 0,25 mg na spánek. co mohu brát na spaní? Prosím,poraďte.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    vzhledem k medikaci je možné vyzkoušet Sédatif PC, případně po konzultaci s lékařem můžete vyzkoušet přípravky na bylinné bázi (např. Persen forte).

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Triticco AC 75 s dalšími léky atd.

      Dobdý den, užívám Triticco. Chci se zeptat zde ho lze užívat společně s dalšími léky a potravinovými doplňky.. Zejméne se jedná o tyto : Persen, meduňka, zelený čaj, živočišné uhlí, Grepofit,...

    • Kombinace leku

      Dobrý den. Beru antidepresiva ráno Cipralex a na spani Triticco. Můžu užívat Helides na překyselení žaludku? Děkuji.

    • nespavost

      Dobrý den, chci se zeptat, trpím 2 měsíce nespavosti, bylo mi predepsano triticco, beru 14 dní, zatím bez efektu, můžu si k tomu vzít zolpiderm? Dekuji

    • Státnice způsobují úzkost

      Dobry den, mam velké úzkosti, nervozitu a nespavost. Mam pred sebou státnice a mam stavy, které mi znemožňují normálně fungovat a myslet pozitivně. Mam doma 2 neotevřené krabičky (dříve jsem dostala na...

    • Diterpex a ostatní léky

      Dobrý den, užívám ráno nalačno euthyrox 125 a teď bych ráda přidala diterpex, ale je také nalačno a nedoporučuje se brát současně. Jak mám užívat, abych se i najedla? Děkuji Mili

    • Je bezpečné kombinovat L-theanin s Citalecem a Pregabalinem pro lepší spánek?

      Prosím, mohu užívat L-theanine, pokud užívám ráno Citalec 30 mg ráno a Pregabalin 75 mg ráno a 150 mg večer. Mám potíže s večerním usínáním.

    • Asentra vysazení

      Dobrý den beru už 3 měsíce asentru kazdy ráno dnes jsem to vysadila muzu mit abstinenční příznaky kdyz jsem to brala jen 3 měsíc děkuji

    • Třezalka a levetiracetamum

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mohu užít třezalku s léky které užívám na epilepsii. Užívám keppru (levetiracetamum). Děkuji

    • Porovnání účinků Zolpidenu a Quetiapinu

      Dobry den je silnější zolpiden xantis který užívám uz několik let a ted mi dali quentiapin 25mg. Co je silnější myslim si ze ten zolpiden . Dekuji

    • Melatonin Forte

      Zdravím, mám dotaz ohledně užívání melatoninu přes den. Po noční směně se potřebuji obvykle kolem poledne prospat jen třeba dvě hodiny, to se mi ale podaří málokdy. Někdy usnu třeba jen na hodinu, jindy...

    Nejnovější otázky v poradně