Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Úleva pro pálivou a štípající pleť

    Dotaz z 19. 8. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Štípe a pálí mě obličej už 4 týdny i po dobrání antibiotik. Jaké mastičky mohu ještě zkusit? Měla jsem akorát sudocream, Panthenol a beru Dasseltu 5 mg, ještě jednu mast pro děti. Děkuji
    Bc. Nikola Coufalová, DiS.
    Na dotaz odpovídá
    Bc. Nikola Coufalová, DiS.

    Dobrý den, dle Vašeho popisu bych Vám doporučila používání Uriage Bariederm CICA Daily gelového krému pro poškozenou pleť. Jeho použitím docílíte zklidnění poškozené pokožky a zajistíte jí účinnou regeneraci. Krém se nanáší 2x denně. Ideálně po Uriage Bariederm CICA Daily séru, které působí na obnovení narušené rovnováhy pleti, napomáhá jejímu zklidnění a zpevnění. Současně pleť dostatečně hydratuje, regeneruje a sjednocuje. Zmíněné produkty se doporučují nanášet na předem vyčištěnou pleť. K tomu je vhodné použít např. Uriage Bariéderm cica čistící gel, který pokožku hloubkově čistí a současně pleť hydratuje a zklidňuje. Pokud by se projevy svědivosti zhoršovaly, objevilo se začervenání nebo mokvání pokožky, obraťte se na svého lékaře. Všechny zmiňované přípravky zakoupíte v lékárnách Dr.Max nebo na www.drmax.cz

    Nejnovější otázky v poradně