Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • lymfodrenáže při kojení

    Dotaz z 11. 2. 2018 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý večer. Kojím svoji 39 měs.dceru, již jen 1x denně a jsou to již spíše kapky mléka, cucá ale tak hodinu (nevím, kolik toho vytáhne). Ráda bych začala ze zdravotních důvodů chodit na LYMFODRENÁŽE. Vím, že u plně kojených miminek se nedoporučuje, toxiny se dostávají do mléka. Ale v tomto případě u takto velkého ditěte (při tom velmi malém množstvi mléka) se domnívam, že již nevadí. Ne/mýlím se? Děkuji moc za odpověď.
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Dobrý den, už bych se neobávala možných nežádoucích účinků drenáže..příp.zvažte ukončení kojení. Loučí se Daniela

    Nejnovější otázky v poradně