Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Lze použít sirup NEO-Angin

    Dotaz z 16. 6. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dítě 4 roky.. Můžu dávat na bolest v krku sirup NEO angin, když bere atb klacid po 12.. Na angínu.. Děkuji
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den,

    pokud máte na mysli přípravek Junior angin, je podávání možné.

    S přáním hezkého dne Tereza Juhász 

    Podobné dotazy

    • Nachlazení kojící maminky

      Dcera kojí a onemocněla snad chřipka ( horečka, bolest v krku únava, horší dýchání) prosím o radu s homeopatiky při kojení. Děkuji

    • Tehotenstvi a nachlazeni

      Dobry den, jsem ve 21. tydnu tehotenstvi a zrejme na me dolehla chripka nebo angina. Ztratila jsem hlas, spatne se mi polyka, celkove me trapi unava, bolest v krku a kasel, sem tam bolest hlavy. Jedine...

    • Nachlazení při kojení

      Již čtvrtý den mám dráždivý kašel, nejvíce ráno a večer, bolesti v krku neustavaji, ale nejsou nesnesitelné. Na mandlích vidím něco málo bílého, zvětšené jsou, ale ne hodně. Zároveň jsem přišla o hlas,...

    • průdušky

      Dobrý večer, mám otázku co mužů v 24 týdnů těhotenství boli me v krku a na pruduskach s mam rymu a boli me cele tělo. DĚKUJI předem za odpověď s pozdravem Jana Gnidova ☺

    Nejnovější otázky v poradně