Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Malátnost po lecich

    Dotaz z 31. 5. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den mám uzkostnou poruchu a má obvodní lékařka mě k psychologovimam na noc lexaurin a ráno cilopram jen po jedné kapce.ale už po dvou kapsách sem jakoby opilá a unavená cilopram beru pátým dnem a nevím zdali to má takto probíhat dekuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

     Pekný deň,

    pri danej kombinácii liekov sa môže potencovať ich tĺmivý účinok na centrálnu nerovovú sústavu. Medzi nežiadúce účinky patria závrate, poruchy sústredenia, sonolencia atď. Tieto niežiadúce účinky sa väčšinou vyskytujú na začiatku liečby a obvykle miznú pri opakovanom podávaní, no ak sa Váš stav nezlepší, alebo sa zhorši, doporučujem kontaktovať lekára.

    S pozdravom Hutníková Klaudia 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně