Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Malé bouličky na stehne

    Dotaz z 31. 1. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chci se zeptat nahmatala jsem si na stehně v jednom místě takové zatvrdlé oválné útvary. Na dotek to bolí. Jinak ne. Je pravda ze teď to bude 14 dni co tu nohu namáhám protože mám výron kotníku . Takže funguje jen levá zdravá noha. Je to jen cítit ne vidět. Dekuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    může se jednat o tukové bulky (lipomy). Ve většině případů lipom neznamená žádné zvláštní riziko. Pro klid duše je ale vhodná konzultace s lékařem.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně