Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mám deprese

    Dotaz z 4. 4. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, je mi 22let. S přítelkyní jsme byli ve vztahu 2,5roku z toho 2roky spolu bydleli.. Předevčírem jsme se rozešli a špatně to nesu. Když jsem doma honí se mi hlavou samé špatné myšlenky a nedokážu se na nic soustředit. Problém je ten, že mám čerstvě novou práci, mám home office a potřebuju se hodně soustředit a učit. Nechci moc chodit k psychiatrovi když tam řádí ten COVID-19. ale kdyby byl aspoň nějaký lék bez předpisu. určtě bych ho uvítal.. Děkuji za odpověď.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý deň, dobré by bolo sa s týmto trápením niekomu zdôveriť (napríklad rodine, kamarátovi...) a vyrozprávať sa z toho. Voľne predajné liečivá na zmiernenie stresu a úzkosti sú napríklad Persen, Persen forte alebo roztok Novo-passit. V prípade, že sa bude stav zhoršovať skúste kontaktovať odborníka, myslím, že niektoré bude ochotný s Vami prebrať tento problém aj telefonicky. S pozdravom a prianím nech je to čoskoro v poriadku Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně