Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mám ode dneška užívat fermalac vaginální tablety a neměla jsem je v lednici - 4 dny od zakoupení. Vadí to něčemu?Můžu si je dát?Mám je brát 10 dní.Děkuji

    Dotaz z 24. 4. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Měla jsem výtok adobrala jsem entizil tablety i antibiotika.
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

     Pekný deň,

    ak vaginálne tablety Fermalac neboli v lednici, tak nie je zaručená ich účinnosť ani bezpečnosť.

    S pozdravom Hutníková 

    Nejnovější otázky v poradně