Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mám permanentně sucho v nose

    Dotaz z 17. 11. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Deset roků mám vyschlý nos, což se projevuje pálením a svěděním v nose. Poslední dobou na zmínění obtíží používám Infadolan mast , několikrát denně, ale to se nelepší. Existují na to kapky , nebo spreje? Děkuji.
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný

    Hezký den, k čištění a zvlhčování nosní sliznice (např. při suchém vzduchu v místnosti; k uvolňování zaschlého hlenu a strupů; ochraně nosní sliznice proti usazování alergenů ze vzduchu) můžete použít mast Rinopanteinu či Nisitu. Z nosních sprejů lze pro Vaši potřebu vyzdvihnout Panthenose s aloe vera, Nollix i regenerační Coldises (Coldastop). Loučí se Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně