Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Maminka hledá alternativu

    Dotaz z 17. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, dcera 2 roky pije mlíčko na noc, po Kendamilu se osypava. Doporučíte mi něco prosím? Moc děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    zkuste mléčnou formuli s příznakem HA (např. BEBA EXPERTpro HA, Nutrilon H.A. Prosyneo 3). O kožní reakci informujte ošetřujícího lékaře.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně